Kedves Látogató! Üdvözöllek a blogomon, ahol scrapbook alkotásaimat láthatod. 2009. márciusában találkoztam a scrapbookinggal, és azóta az életem részévé vált.
Ha tetszik, amit látsz, vagy épp ellenkezőleg: nem tetszik, és esetleg építő jellegű kritikád van számomra, ne fogd vissza magad. Szólj hozzám! Szívesen veszem! :)
.

Mocha Morning by Val C. Designs

>> 2009. október 30., péntek

És íme, itt a második CT-tagságom, amiért hálám örökké üldözni fogja Ányit! :) Val készleteit már többször megcsodáltam Ányi oldalain, és most én is alkothatok velük. Hihetetlen! Annyira de annyira boldog vagyok!

A DSC-n van egy kihívás, ahol az ő template-jével kell oldalt alkotni. Szerintem nagyon szép, aki szereti az egyszerű (a szó legjobb értelmében!) oldalakat, annak ajánlom. Én is ezzel készítettem el az első CT-munkámat nála. És egy gyönyörű készletet választottam hozzá, ami ugyan nem a legújabb, de beleszerettem a színeibe.







És ez az oldalam vele, és egy szívem-csücske idézettel: "Az életet nem azok a napok jelentik, amelyek elmúltak, hanem azok, amelyekre emlékezünk." (Pjotr Pavlenko)
A fotó a nászutunk utáni első munkanapon készült, amikor fotópapírvásárlásból értünk haza. És vettünk egy mini kameraállványt is, amit egyből kipróbáltunk. És tényleg ilyen boldogok voltunk! :) És még azok is vagyunk, csak kicsit több a ránc a szemünk alatt, amióta gyerekeink vannak! :)
Posted by Picasa

Read more...

Quincy by Miranda Scrap Designs

>> 2009. október 29., csütörtök

A DST-n találtam ezt a One Kit Call kihívást, és nagyon megtetszett a készlet. Szerintem gyönyörűek a színei! Próba szerencse alapon kommenteltem, és Miranda ki is választott.



A készletet itt tudod megvásárolni hamarosan. (A kihívásban az szerepelt, hogy pénteken vagy szombaton lesz elérhető.) És íme az én oldalaim, kikről másról, mint a gyerkőcökről... :)



Julcsikánk és az elválaszthatatlan IKEA-s tehén. (A biztonság kedvéért már kettő is van neki - ha az egyik mosásban lenne -, és ha mindkettő szem előtt van, akkor egyszerre próbálja szorongatni. Ez persze elég bravúros mutatvány, ha az ember egyik keze foglalt... :)



[GSO - DST]

És egy oldal Benikémről. Most ez a kedvenc fotóm róla. Olyan jól látszik az a gyönyörű, értelmes tekintete! (Hogy elfogult vagyok...?! Igen! Egy anyának ez a dolga... :D) Miranda ezt az oldalamat választotta, ez szerepel majd a "kitpreview"-ban (hogy mondják ezt magyarul?!).
Posted by Picasa

Read more...

Buli Juli


Rucola Design Miss Metal

Nem is újságoltam még, hogy "megnyertem" Kovaxka új készletét! :) (Köszi, Ildi, még egyszer!!!!!) Van egy fotó, amivel majd mindenképp akarok egy oldalt készíteni, mert nagyon illene ehhez a készlethez. De sajnos nem találom. (Még a digi korszak előtti, valamelyik albumban lehet, vagy talán otthon, anyukámnál. Remélem, meglelem egyszer.) Így egy mostani képet kerestem.
És ki másról, mint Julcsikánkról. Nagy bulis a lelkem! Illik ehhez a készlethez. Itt épp alszik. Nem feltétlenül biztos, hogy buli után, de akkor is ugyanígy el szokta magát dobni, szóval nekem ez jut erről a képről eszembe.
Posted by Picasa

Read more...

AC Designs - B For Boy

>> 2009. október 28., szerda

Még valamikor a múlt hét folyamán olvastam a B4S-en egy One Kit Call felhívást. Megtetszett a készlet, és jelentkeztem is rá. De nem jött válasz. Kicsit szomorú is voltam, de aztán megfeledkeztem róla. És legnagyobb megdöbbenésemre tegnap válaszoltak nekem: mégpedig azt, hogy szeretnék, ha az állnadó csapatuk tagja lennék.
Ők az AC Designs, és itt a készlet, ami megtetszett. A párnákba szerettem bele... :)


Megvásárolható itt.
És itt az oldalam, amit ezzel a készlettel készítettem. Ugye látszik, hogy mennyire bejöttek a párnák...?! :)
Posted by Picasa

Read more...

Blogdíj

>> 2009. október 27., kedd



Ezt a díjat kaptam - sorrendben - Kovaxkától, Beandy-tól, Kriszta anyutól és Altalena-tól. Lányok, nagyon-nagyon köszönöm! Nagyon meghatódtam! :) Olyan aranyosak vagytok.
A szabály szerint 7 embernek kell továbbadnom, mit mondjak, gondban vagyok. Akik fel vannak tüntetve az oldalsávomban, azoknak rendszeresen látogatom a blogját, és nehéz kiemelni hetet közülük. Úgyhogy ha rajta vagy az olvasott blogok listáján, nyugodtan tekintsd magadénak a díjat! :)
De azért hogy ne szakítsam meg a sort, itt az én 7 választottam:
Gigi
Ányi
Osli
LaceE
Eagleszem
Cewe (Krissz)
Blog4Scrap

És a tegnapi és mai nap még két CT tagságot is hozott! :) De erről majd később! Mindenesetre annyira örülök! :)



Posted by Picasa

Read more...

Ajándék a múltból...

>> 2009. október 21., szerda


Chilli and Chocolate by Mag
fontok: Felix Titling, ValentinaJF, Rough_Typewriter


Kriszta blogján tűnt fel ez a készlet, rögtön rá is kerestem. És beleszerettem. Aztán Altalena oldalát is láttam vele, na, csak még nagyobb lett a szerelem! :) Rögtön le is töltöttem (csodás többi freebie-vel egyetemben), aztán pihentettem kicsit a dolgot. Most jött el az ideje, hogy valami legyen belőle...
Most kb. egy hétig nem tudok majd PS-ezni, megyünk anyuhoz, aztán ő jön hozzánk. És ilyenkor inkább vele vagyok, mint a gép előtt ülök. (Egy kis kényszerpihenő amúgy jót is fog tenni, már tisztára elvonási tüneteim vannak, ha nem ülök itt. Kicsit helyre kell tenni magamban a dolgokat... :D)
A fotó 2004-ben készült a thassosi nyaralásunkon, Peti lesifotózott. Egyáltalán nem számítottam rá, hogy fényképezni fog, csak szólt és én hátranéztem. Így ebben a tekintetben aztán nincs semmi mesterkéltség, beállítottság.
Az idézetet sokáig kerestem hozzá. Először arra gondoltam, hogy magamról írok valami személyeset, de ezt elvetettem. Aztán rábukkantam erre a mondásra - már többször olvastam, és mindig tetszett -, és úgy éreztem, ideillő. A gyerekeimnek ez a fotó már csak történelem. A tegnap része. Ráadásul nem is az ő tegnapjuk, hanem az enyém. De szeretném, ha sikerülne nekik megtanítanom, hogy a jelenben éljenek, mert csak így lehetnek boldogok. (És igenis, lehet boldog az ember!) És így igazzá válik az idézet további része is. (Hm, kicsit töprengő hangulatomban vagyok ma...)
Posted by Picasa

Read more...

Adélka szülinapja


DDD Collab October - Make a Wish
fonts: Baby Kruffy, Rough_Typewriter

Még mindig Adélka születésnapi partijának feldolgozása, de most már kommenttel együtt. Sajnos a fényképezőgépem kezd tönkremenni, és egyre rosszabb felvételeket tudok csinálni (ezeket a képeket amúgy nem én csináltam, hanem a férjem és a sógornőm, mivel mi Julcsikával nem tudtunk elmenni.) Még talán a délelőtti kirándulásból is össze tudok hozni egy oldalt, csak eléggé életlenek a képek... De hát ez az igazi kihívás... :D
Posted by Picasa

Read more...

Creme brulee Designs - Magic Day

>> 2009. október 20., kedd

A B4S-en olvastam erről a felhívásról, és legnagyobb meglepetésemre nem sokkal később jött is a válasz, hogy én is készíthetek oldalt ebből a gyönyörű készletből. (A képekre kattintva eljuttok Marina shopjába, ahol meg is vásárolhatjátok.)




Egyből két oldalt is készítettem vele, nagyon jó kis elemek vannak benne! Ilyenek lettek. A fotók a 1point4 Stúdióban készültek 2007. októberében, az elsőn a húgom, a másodikon Benedek van. Remélem, tetszenek az oldalak. És remélem, hogy Marinának is tetszik majd! ;)


Posted by Picasa

Read more...

Repülőgép Emlékpark

>> 2009. október 19., hétfő


Rucola Design First Choice
fonts: Baby Kruffy, Rough_Typewriter


Kovaxka első készlete annyira megtetszett, hogy amikor olvastam Osli blogján, hogy már megvásárolható, rögtön meg is vettem. Túl sokat nem is vártam vele, hogy elkészítsem az első oldalamat... :) (Hiába, a türelem nem erősségem. És ha az ember lánya nem kap rendesen levegőt, és csak 3,5 órát hagyja aludni a mamát, majd csak az ölében hajlandó tovább szunyókálni, akkor ideje is van alkotni...)
Szóval megint repülőgép emlékpark, merthogy októberben is elmentünk. Julcsika most már sokkal jobban élvezte, mint először, ami persze nem csoda, hisz amikor először voltunk, még csak 4 hónapos volt. Mindent akart csinálni, amit Beni csinált, és ennek elég erőteljesen hangot is adott (szerintem hangosabb volt, mint a közelben fel-le szálló repülők...)
Posted by Picasa

Read more...

Adélka

>> 2009. október 18., vasárnap


Thaliris Liberty
Thaliris Template1


Thaliris kihívására készült a képem. (A kihívást a blogján olvashatjátok, nagyjából a következő: 1. a Liberty készletét kell használni (mindhárom rész letölthető a blogjáról) 2. két template-jéből kell választani (szintén letölthető onnan) 3. a fotó csak fekete-fehér lehet. 4. 600x600px és .jpg formátum 5. mellékletként el kell küldeni az e-mail címére. A kihívás határideje október 25.)Megküzdöttem ezzel a template-tel, nagy kihívás volt. Végül ezt hoztam ki belőle. A fotón megint Adélka, Beni unokatestvére látható, a szülinapi buliján készült. Annyira bájos ezen a képen, hogy mindenképp akartam egy oldalt csinálni vele.A készlet gyönyörű, fantasztikus papírok, kiegészítők. (Szívem szerint pakoltam volna még rá, de valahogy nem illett a "koncepcióhoz". :)
Még készülök nekifutni a másik template-nek is, lehet, hogy ez már nem fog megvalósulni a kihívás keretében... :) Mert közben annyi jó készletet töltöttem le, és úgy nekiesnék mindegyiknek... :)
Posted by Picasa

Read more...

  © Blogger template Webnolia by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP